Kategorie zleceń

Nie widzisz kategorii, która Ciebie interesuje?
Skontaktuj się z nami, a spróbujemy pomóc. Kontakt

Jesteś fachowcem lub szukasz fachowca?

Zarejestruj się by móc dodawać i przyjmować zlecenia.

Dla zlecających

Aby założyć konto fachowca na portalu dobryfachowiec.com.pl, należy nacisnąć przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się na żółtym polu pod zestawieniem kategorii na stronie głównej lub na niebieskim polu w prawym górnym rogu. Po naciśnięciu przycisku zostaniesz poproszony o uzupełnienie podstawowych danych w celu założenia konta.

Gdy zapomnisz hasła powinieneś skorzystać z opcji „Zapomniałem hasła” znajdującej się na stronie logowania na konto. Po naciśnięciu na przycisk, zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, na który zostanie przesłana instrukcja odzyskania hasła.

Gdy zapomnisz adresu e-mail, na który zarejestrowałeś konto powinieneś skontaktować się z centrum pomocy kontakt@dobryfachowiec.com.pl

W profilu należy umieścić wszystkie dane, które chcesz aby zobaczyli fachowcy.

Edytować profil możesz wchodząc do części "Mój profil" (wybierając z listy rozwijalnej obok nazwy i zdjęcia Twojego profilu w prawym górnym rogu), a później wybierając zakładkę "Moje konto", w której należy użyć opcji "Edytuj dane".

Tak, dodawanie ogłoszeń jest w pełni darmowe. Aby dodać ogłoszenie, musisz nacisnąć na niebieski przycisk w prawym górnym rogu.

Na pozycję Twojego ogłoszenia składa się kilka czynników. Pierwszym z nich jest czas pozostały do końca wyróżnienia Twojego ogłoszenia (jeżeli wybrałeś/aś opcję płatnego wyróżnienia). Im więcej dni pozostało do wygaśnięcia wyróżnienia oferty tym wyżej będzie Twojego ogłoszenie. W dalszej kolejności o pozycji ogłoszenia decyduje czas pozostały do wygaśnięcia ogłoszenia.

Aby edytować ogłoszenie należy zalogować się na swoje konto a następnie wybrać kategorię ”Moje Ogłoszenia”. Po wybraniu kategorii zostaniesz przekierowany do strony swojego ogłoszenia, gdzie wystarczy wybrać opcje „Edytuj ogłoszenie”. Po zakończeniu edycji wystarczy zakończyć proces naciskając „Zapisz zmiany”.

Ogłoszenie możesz usunąć z poziomu profilu użytkownika. Po zalogowaniu należy przejść do zakładki „Moje Ogłoszenia”, a następnie wybrać opcję „Usuń ogłoszenie”. Po zatwierdzeniu ogłoszenie zostanie usunięte z listy aktywnych ogłoszeń

Podstawowym powodem usunięcia ogłoszenia jest złamania zasad regulaminu. Ponadto w wyjątkowych sytuacjach oferta usług może zostać usunięta ze względu na liczne nieprzychylne opinie oraz komentarze.

Oceny są kluczowe dla klientów podczas wyboru konkretnej usługi. Gwiazdki oraz komentarze dodawane przez użytkowników decydują o zainteresowaniu potencjalnych klientów. Oferty fachowców z niską oceną nie będą cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Tak, można zgłosić komentarz. Jeśli uważasz, że pozostawiona opinia narusza regulamin lub Twoje dobra możesz zgłosić komentarz przez formularz kontaktowy. Zgłoszony komentarz zostanie sprawdzony, a w konsekwencji może zostać usunięty.

Istnieje kilka sposobów na skontaktowanie się z fachowcem. Pierwszym z nich jest wysłanie prywatnej wiadomości poprzez portal. Wystarczy na stronie zlecającego wybrać opcję „Napisz wiadomość” ,aby strona przeniosła nas do edytora wiadomości, którą później wyślemy do ogłoszeniodawcy.

Innymi metodami kontaktu z fachowcem jest wykorzystanie danych kontaktowych, które umieścił on na portalu takich jak numer telefonu, profil w mediach społecznościowych czy strona internetowa. Uzyskamy je odwiedzając profil danego fachowca.

Tak, poprzez prywatną wiadomość. Przy wystawionej opinii przez użytkownika widnieje opcja „Napisz wiadomość”, która pozwala na skontaktowanie się z autorem komentarza.

Naruszenie regulaminu należy zgłosić przez formularz kontaktowy do administracji portalu. W zgłoszeniu należy dokładnie opisać sposób naruszenia regulaminu.

Jeżeli jesteś pewien, że adres e-mail oraz hasło są poprawne, a mimo to nie możesz się zalogować powinieneś skontaktować się z centrum pomocy kontakt@dobryfachowiec.com.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi
na swoje pytanie?

Skorzystaj z formularza kontaktowego aby zadać nam pytania na które nie znalazłeś odpowiedzi.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Adres e-mail

Hasło

Imię

Nazwisko

Numer telefonu

Rejestrując się akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności i cookies.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google