Kategorie zleceń

Nie widzisz kategorii, która Ciebie interesuje?
Skontaktuj się z nami, a spróbujemy pomóc. Kontakt

Jesteś fachowcem lub szukasz fachowca?

Zarejestruj się by móc dodawać i przyjmować zlecenia.

Jak dołączyć do fachowców?


Jak założyć konto fachowca?

Ważne: przed założeniem profilu fachowca musisz posiadać darmowe konto na portalu. Jak to zrobić znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.


Po zarejestrowaniu zostaniesz przeniesiony/a do strony głównej swojego profilu, gdzie pojawi się żółty przycisk z napisem "Utwórz".


Uwaga: profil fachowca możesz założyć również później niż bezpośrednio po rejestracji. Wystarczy wejść w "mój profil" , gdzie będzie dostępny żółty przycisk pozwalający na utworzenie profilu fachowca. Po dodaniu profilu fachowca do swojego konta, przycisk nie będzie się już pojawiał.


Po naciśnięciu guzika pojawi się strona edycji profilu fachowca, gdzie należy podać wszystkie niezbędne informacje potrzebne do utworzenia Twojego ogłoszenia.

Co zamieścić w ogłoszeniu?

Nazwa


W nazwie należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę firmy. Nazwa nie może być za długa i zawierać szczegółów oferty.


Krótki opis


Krótki opis jest streszczeniem Twojego ogłoszenia. Powinien zawierać informacje o Twoim doświadczeniu, specjalizacji czy obszarze działania. Będzie widoczny jedynie na stronie wyszukiwania fachowców, dlatego nie martw się, że nie widać go w ogłoszeniu.


Długi opis


Powinien zawierać wszystkie niezbędne informacje na temat wykonywanych przez Ciebie usług oraz o Tobie. Należy dokładnie opisać w nim oferowane usługi, Twoje doświadczenie oraz wykonane projekty. Jest to miejsce do prezentacji siebie jako dobrego fachowca. 


Województwo i Miasto


Należy wybrać województwo oraz miasto z wysuwanych list. Jeśli Twojego miasta nie ma na liście wybierz miasto znajdujące się najbliżej Twojej miejscowości.


Zdjęcie profilowe


Powinno przedstawiać osobę wykonującą oferowane usługi z widoczna twarzą, tak aby była łatwa do rozpoznania. Zdjęcie nie musi być wykonane w trakcie pracy.


Wykonywane usługi


W tej części profilu fachowca należy zaznaczyć wszystkie wykonywane usługi. Możesz zaznaczyć ich dowolną ilość. Po dodaniu usługi należy wpisać promień odległości w jakim jesteś w stanie dojechać do klienta, aby wykonać zlecenie. Odległości mogą być inne dla poszczególnych usług.

Wyróżnij się


Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie trafiło do większej liczby klientów i znajdowało się na samym szczycie listy z ofertami fachowców możesz je wyróżnić. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć na niebieski przycisk "Wyróżnij się".Po naciśnięciu guzika zostaniesz przeniesiony/a do strony z wyborem długości wyróżnienia dla poszczególnych kategorii. Należy wybrać interesujący nas czas wyróżniania oraz kategorie, w których chcielibyśmy dotrzeć do większej liczby klientów.


Ważneo miejscu na liście ofert z danej kategorii decyduje ilość dni pozostałych do wyróżnienia. Nie wszystkie wyróżnienia sprawią, że Twoje ogłoszenie będzie pierwsze w swojej kategorii.Dodaj zdjęcia

W tym polu możesz zamieścić zdjęcia wykonanych przez siebie prac.

Mogą one pokazywać również Ciebie lub członków Twojego zespołu w trakcie pracy czy zdjęcia "przed" i "po" wykonaniu usługi.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Adres e-mail

Hasło

Imię

Nazwisko

Numer telefonu

Rejestrując się akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności i cookies.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google