Kategorie zleceń

Nie widzisz kategorii, która Ciebie interesuje?
Skontaktuj się z nami, a spróbujemy pomóc. Kontakt

Jesteś fachowcem lub szukasz fachowca?

Zarejestruj się by móc dodawać i przyjmować zlecenia.

Jak zlecać pracę?

Jak dodać zlecenie?

Ważne: przed dodaniem zlecenia musisz posiadać darmowe konto na portalu. Jak to zrobić znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.


Aby dodać zlecenie należy, po zalogowaniu, nacisnąć przycisk "Dodaj zlecenie" widoczny w prawym górnym rogu strony.


Po naciśnięciu guzika zostaniemy przeniesieni do strony dodawania zlecenia, gdzie należy wybrać kategorie oraz podkategorie zlecenia, które chcemy dodać.


Następnie wybieramy województwo oraz miasto, w którym ma zostać wykonana usługa. Po wykonaniu tych kroków otworzy się okno z edycją ogłoszenia.


Image

Co zamieścić w zleceniu?

Tytuł zleceniaTytuł zlecenia powinien zawierać dokładny, lecz krótki, opis pracy, która ma zostać wykonać. Należy unikać wielkich liter oraz znaków specjalnych. W tytule nie powinno się również zamieszczać adresu, w którym usługa ma zostać wykonana.


Opis


W tym polu należy dokładnie opisać czego oczekujemy od fachowca. Należy udzielić wszystkich informacji, które mogą wpłynąć na cenę usługi np.: kto płaci za materiały potrzebne do wykonania zlecenia.
W tym miejscu można również zamieścić opisy do dodanych zdjęć ilustrujących miejsce pracy czy element, który musi zostać poddany naprawie.
Tekst powinien zostać napisany czytelnie z wykorzystaniem znaków interpunkcyjnych i odpowiednich odstępów, aby był łatwy do przeczytania.


Budżet zlecenia


W polu budżet zlecenia należy wpisać kwotę, jaką chcielibyśmy przeznaczyć na pracę związane z naszym zleceniem. Zaznaczenie pola "Do negocjacji" oznacza, że budżet zlecenia może zostać zmieniony, a fachowcy, pomimo nie zmieszczenia się w limicie cenowym, mają szansę ubiegać się o to zlecenie.


Wyróżnienie zlecenia


Jeśli chcesz, aby Twoje zlecenie dotarło do najlepszych fachowców i było widoczne na samej górze listy ze zgłoszeniami, możesz je wyróżnić. Wyróżnienie jest opcja płatną i możesz je wykupić w trakcie dodawania zlecenia lub już po jego ukończeniu.
Wyróżnienie nie jest opcją obowiązkową! Jeśli nie chcesz wyróżniać swojego ogłoszenia, po prostu pozostaw to pole formularza puste.


Dodaj zdjęcia


Zdjęcia należy dodać tak, aby były wyraźne i pokazywały miejsce pracy, części do naprawy lub użycia czy elementy, których trzeba użyć do wykonania zlecenia. Jeśli posiadasz materiały, które zakupiłeś/aś do wykonania pracy także umieść ich zdjęcia w zleceniu.


Zmiana danych kontaktowych


W trakcie dodawania ogłoszenia dane kontaktowe są automatycznie pobierane z Twojego konta. Jeśli chcesz zmienić informacje kontaktowe wystarczy nacisnąć przycisk "zmień dane" znajdujący się po prawej stronie.

Dokładna lokalizacja


Po dodaniu wszystkich informacji możesz zamieścić dokładną lokalizacje Twojego ogłoszenia za pomocą przycisku " Zmień lokalizację". Po naciśnięciu możesz wpisać dokładny adres zlecenia.  Jest to bardzo ważne, abyś podał/a prawdziwą lokalizacje.


Uwaga: Jeśli Twoja miejscowość nie znajduję się na liście dostępnych miast, wybierz miasto najbliższe Twojego miejsca zamieszkania. Przy dodawaniu zlecenia możesz zmienić miejscowość za pomocą czerwonego znacznika.

Image

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Adres e-mail

Hasło

Imię

Nazwisko

Numer telefonu

Rejestrując się akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności i cookies.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google